Dzisiaj jest: 3 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja
poniedziałek, 26 czerwiec 2023 21:53

Nocowanie w przedszkolu

W dniu 16 czerwca 2023 roku starszaki z grupy "Delfinki" przybyły do przedszkola późnym wieczorem, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Najpierw wspólnie z Rodzicami dzieci rozkładały przyniesione materace , śpiwory. Po pożegnaniu wszyscy przebraliśmy się w piżamy i rozpoczęła się wspólna zabawa. Złożyliśmy przysięgę "nockowicza", w której przyrzekaliśmy dobrze się bawić, nie marudzić i być odważnymi. Był też piżamowy pokaz mody i zabawy przy muzyce. Po wyczerpujących tańcach przybyła pizza, którą zajadaliśmy ze smakiem . W tym czasie zaszło słońce i nastąpiła pora na kolejne atrakcje .Poszliśmy z latarkami zwiedzać przedszkole i szukać skarbu. Spacer po przedszkolu wywołał wiele emocji ,a odnalezienie skarbu wiele radości. Skarbem okazał się  rzutnik do wyświetlania bajek z kliszy. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem zasiedliśmy na seans bajkowy jedząc popcorn. Po pełnym wrażeń wieczorze dzieci udały się na przygotowane miejsca do odpoczynku a do późnych godzin wieczornych panowała atmosfera przepełniona dziecięcą radością . O 6.00 rano wstały ranne ptaszki ,a potem następne i rozpoczęła się wędrówka z materaca na materac co było wielką frajdą. Wszystkie dzieci  z uśmiechem i błyskiem w oku witały swoich rodziców zabierając ze sobą bagaż miłych wspomnień. Mamy nadzieję ,że nocowanie w przedszkolu zostanie na długo w pamięci naszych wychowanków . To były niesamowite chwile !!!