Dzisiaj jest: 1 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Józef, Jeremiasz, Filip - ¦więto Pracy
środa, 20 wrzesień 2023 21:13

Dzień Przedszkolaka

20 września świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Po śniadaniu dzieci ze wszystkich oddziałów spotkały się na placu przedszkolnym, gdzie Pani dyrektor Grażyna Milanowicz złożyła przedszkolakom najlepsze życzenia. Były też wspólne tańce i zabawy muzyczne, które pomogły zintegrować całą społeczność przedszkolną. Wielką atrakcją przygotowaną na ten wyjatkowy dzień był pokaz iluzjonistyczny, który przygotował i poprowadził Damian Spętany – uczestnik programu telewizyjnego „Mam talent”. Wyprawa do świata magii i iluzji dostarczyła wszystkim dobrej rozrywki, wiele humoru i radości. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe. Pokaz pozwolił przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach. Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami!

Idąc za słowami J.Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.