Dzisiaj jest: 27 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta
poniedziałek, 09 październik 2023 21:29

Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki

W piątek 6 października w grupie "Pszczółek "było smacznie, zdrowo i kolorowo. Z owoców i warzyw przyniesionych przez dzieci robiliśmy zdrowy sok owocowo -warzywny. Przez cały tydzień maluszki poszerzały swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Wiedzą, że owoce i warzywa są źródłem witamin, które należy spożywać. Zapoznały się także z wyglądem i działaniem urządzenia do robienia soku -sokowirówką. Z zainteresowaniem obserwowały jak dzbanek napełniał się jabłkowym i marchewkowym sokiem . Po skończonej pracy dzieci delektowały się jego smakiem. Było radośnie, pysznie i zdrowo.