Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
niedziela, 22 październik 2023 18:22

Konkurs plastyczny Św.Jan Paweł II w oczach dziecka

„Św. Jan Paweł II w oczach dziecka” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Dnia 15 października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. ”Św. Jan Paweł II w oczach dziecka ”, który został zorganizowany przez Rycerzy Kolumba w Suchedniowie. Cieszymy się, że liczne grono dzieci z naszego przedszkola wzięło w nim udział. Byli to: Aniela B., Marcelina G., Otylia M., Stanisław P. (z grupy Delfinki)  Alicja K., Cezary M., (z grupy Skrzaty) oraz  Marcelina N., (z grupy Żabki), którzy pod czujnym okiem nauczycieli wykonali prace konkursowe. Dziecięce dzieła były wykonane estetycznie, pomysłowo oraz z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych. Komisja postanowiła w kategorii dzieci przedszkolnych wyróżnić prace naszych wychowanków. Wszyscy otrzymali nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.