Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
wtorek, 24 październik 2023 09:22

#CodeWeek 2023

Udział starszaków w akcji #CodeWeek 2023

W październiku grupa Tygryski i Skrzaty dołączyła do ogólnoeuropejskiej akcji "#Code Week 2023". „CodeWeek" to społeczna inicjatywa organizowana każdego roku i skierowana do wszystkich, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem już od najmłodszych lat. Nasze przedszkolaki w tym roku wzięły udział w kodowaniu wykorzystując do tego tablicę multimedialną oraz matę do kodowania rozwiązując różne jesienne zadania i nie tylko. Dzięki tym zabawom w kodowanie dzieci uczą się logicznego myślenia doskonalą swoją spostrzegawczość, koncentrację uwagi oraz umiejętności matematycznych. Kodowanie to doskonałe zajęcia, które nie tylko rozwijają szereg umiejętności, ale i sprawiają dzieciom mnóstwo radości oraz są atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego.