Dzisiaj jest: 2 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy
poniedziałek, 20 listopad 2023 17:17

Bibliusiowe czytanki

Spotkanie on-line z Biblioteką Wojewódzką

To już kolejne spotkanie czytelniczne on - line zorganizowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Kielcach w ramach programu Hura!-Literatura. Tym razem aktorzy Teatru  im. S.Żeromskiego w Kielcach Pani Beata Pszeniczna oraz Pan Dawid Żłobiński (w rolach Bibliusia i Woluminki), przeczytali dzieciom fragment książki: "Życzliwość"  B.Supeł. Przedszkolaki poznały małą dziewczynkę - Franię, która jak każdy przedszkolaki czasami nie wie co zrobić. Dowiedziały się również czym jest życzliwość oraz jak okazywać sobie nawzajem dobroć, pomoc, koleźeństwo i uprzejmość.