Dzisiaj jest: 3 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja
wtorek, 21 listopad 2023 12:17

Rzuć palenie - rozstrzygniecie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Jak co roku nasze przedszkole wzięło udział w konkursie plastycznym ,,Rzuć palenie razem z nami” zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Skarżysku – Kamiennej. Konkurs ten miał na celu promowanie wśród dzieci ich rodziców zachowań korzystnych dla zdrowia wynikających z życia wolnego od nałogu tytoniowego. W konkursie udział wzięły: Marcelina Nowak z grupy Żabki, Roma Korytowska z grupy Skrzaty oraz Nikola Michta z grupy Delfinki. 16 listopada w Światowy Dzień Rzucania Palenia nastąpiło rozstrzygniecie konkursu. Cieszymy się, że w gronie laureatów znalazły się dzieci z naszej placówki. Serdeczne gratulacje dla Romy Korytowskiej za zajęcie pierwszego miejsca oraz Nikoli Michty za wyróżnienie. Życzymy wszystkim dalszych sukcesów.