Dzisiaj jest: 2 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy
czwartek, 23 listopad 2023 19:57

Żabki i Tygryski w Nadleśnictwie Suchedniów

22 listopada grupa Żabek i grupa Tygrysków wybrała się do Nadleśnictwa Suchedniów, w celu wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych „Zwierzęta leśne” prowadzonych przez Panią Annę Wojkowską- Klata. Podczas spotkania dzieci poznały wybrane zwierzęta leśne - ich wygląd, zwyczaje. Dowiedziały się czym się żywią oraz jak przygotowują się do zimy. Przedszkolaki miały możliwość usłyszeć odgłosy poszczególnych zwierząt leśnych oraz dotknąć okazów poroży i fajek oraz szabli dzika. Podczas warsztatów dzieci poznawały i układały rodziny zwierząt żyjących w lesie. Dziękujemy za bardzo ciekawe warsztaty, poświęcony czas oraz upominki.