Dzisiaj jest: 2 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy
niedziela, 26 listopad 2023 14:49

Święto Pluszowego Misia

24 listopada 2023 roku w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia- najlepszego przyjaciela dzieci , najmilszej przytulanki przy zasypianiu, powiernika największych sekretów i tajemnic dzieci. Duże, małe, kolorowe i mięciutkie pluszowe misie przybyły wraz z dziećmi do przedszkola, żeby bawić się oraz świętować. W tym dniu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia i uczestniczyły w jego urodzinach. Obejrzały teatrzyk w wykonaniu personelu przedszkola. Każda grupa złożyła Misiowi życzenia urodzinowe i wręczyła upominek w postaci występu prezentując piosenki i tańce. Był tort dla Misia z tym, co lubi najbardziej- miodkiem, a dla dzieci małe co nieco - słodki poczęstunek. Były też zabawy i tańce przy znanych misiowych przebojach. Dzień Pluszowego Misia minął wszystkim pod znakiem pozytywnych emocji. Było mnóstwo radości, uśmiechu i świetnej zabawy.