Dzisiaj jest: 2 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy
czwartek, 30 listopad 2023 20:33

Spotkanie biblioteczne w przedszkolu

W minioną środę dzieci zaprosiły do przedszkola Panią Ilonę i Panią Ulę z Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Suchedniowie. Celem spotkania czytelniczego było zapoznanie z zawodem bibliotekarza oraz rozbudzenie zainteresowania książkami. Przedszkolaki uważnie słuchały wybranych bajek oraz legend. Z wielką ciekawością oglądały przyniesione książeczki ze zbioru biblioteki. Dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania a Panie zachęcały do codziennego sięgania po książkę. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas najmłodszym. Kolejne spotkanie już niedługo.