Dzisiaj jest: 2 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy
piątek, 01 grudzień 2023 16:59

Andrzejki w przedszkolu

"Hokus-pokus, czary mary
co nas czeka- nie do wiary!
Czas zabawę zacząć już,
Dzisiaj jest dzień wróżb."

Andrzejki w naszym przedszkolu to już tradycja jest to czas czarów, wróżenia i wspólnej zabawy. W tym dniu w każdej grupie andrzejkową atmosferę dopełniały piękne stroje naszych przedszkolaków, o które zadbali rodzice. Nie zabrakło czarodziejów, wróżek oraz czarownic. Podczas wspólnych zabaw i wróżb dzieci z przymrużeniem oka poznawały swoją przyszłość, wybrany zawód, wymarzoną podróż. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem. Czy wszystkie wróżby się spełnią? Czas pokaże. Jedno jest pewne, po raz kolejny przedszkolne andrzejki okazały się dobrą zabawą, pełną radości i śmiechu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Andrzejki w grupie Delfinki

Andrzejki w grupie Skrzaty