Dzisiaj jest: 2 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy
sobota, 09 grudzień 2023 13:23

Św. Mikołaj w Przedszkolu

6 grudnia, św. Mikołaj od samego rana miał bardzo pracowity dzień. Już od progu przedszkola witał serdecznie wszystkich wspaniałych przedszkolaków uśmiechem i słodką niespodzianką, a pomagała mu w tym Śnieżynka. Następnie odwiedził każdą przedszkolną salę, z ogromnym workiem prezentów. Były wspólne zabawy i tańce. Dzieci z ochotą śpiewały Mikołajowi piosenki i recytowały wierszyki. Pamiątką z tego miłego spotkania są piękne zdjęcia ze wspaniałym gościem. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i obiecał, że przyjedzie do nas w przyszłym roku. Już z niecierpliwością na niego czekamy.

Św. Mikołaj u Skrzatów

Św. Mikołaj u Żabek