Dzisiaj jest: 3 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja
poniedziałek, 11 grudzień 2023 19:56

Rodzice - Dzieciom w grupie Delfinki

8 grudnia grupę Delfinków odwiedził tata Otylki, który opowiedział dzieciom o swojej pracy. Pan Przemek pracuje w fabryce Volkswagen, zajmującej się produkcją samochodów. Zaprezentował dzieciom logo firmy, niektórym dobrze znany znaczek z aut ich rodziców i pokazał filmik ukazujący zakłady Volkswagen w Poznaniu. Przedszkolaki dowiedziały się, że produkowane w Polsce samochody sprzedawane są na całym świecie, że w fabryce oprócz ludzi pracują także roboty – maszyny, które ułatwiają i przyspieszają produkcję. Dzieci były bardzo zainteresowane, pytały o marki samochodów produkowanych w koncernie, również chciały się dowiedzieć jak brzmią różne słowa w języku niemieckim. Na zakończenie zajęć tata Otylki wręczył dzieciom firmowe gadżety i słodki upominek od Mikołaja z Fabryki Vokswagen.

Dziękujęmy Panu Przemkowi za ciekawe zajęcia i życzymy sukcesów zawodowych.