Dzisiaj jest: 2 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy
środa, 13 grudzień 2023 20:19

Spotkanie biblioteczne

To już kolejne spotkanie biblioteczne w naszym przedszkolu. Tym razem przedszkolaki obejrzały bajki świąteczne w formie teatrzyku Kamishibai. Młodsze dzieci poznały przygody Św.Mikołaja na podstawie opowiadania „Prezenty Św.Mikołaja”, natomiast starszaki wysłuchały historii bożonarodzeniowej na podstawie opowiadania „Opowieść wigilijna” B.i P. Piątkowskich. Na zakończenie starszaki zaśpiewały gościom wesołą pastorałkę. Dziękujemy Pani Ilonce i Uli za rozbudzanie ciekawości czytelniczej oraz wprowadzenie nas w magiczny i świąteczny nastrój.