Dzisiaj jest: 3 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja
środa, 13 grudzień 2023 20:37

Teatr Magik

Baśniowy czarodziej spotyka Świętego Mikołaja

We wtorek do naszego przedszkola zawitał Teatr Magik oraz pewien Elf , który dzięki swym niesamowitym umiejętnościom wprowadził nas w świat magii. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki lub zmieniały kolory, pojawiały się  zaczarowane różdżki i magiczne karty. Mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach! Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami. Pozostając w magicznym klimacie czekamy na zbliżające się święta.