Dzisiaj jest: 3 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja
piątek, 22 grudzień 2023 18:44

Jasełka "Kolęda cicho płynie..." i przedszkolna Wigilia

20 grudzień był bardzo szczególnym dniem dla całej naszej społeczności, bowiem przeżywaliśmy wszyscy spotkanie wigilijne, podczas którego dzieci z grupy Delfinki i Skrzaty zaprezentowały Jasełka Bożonarodzeniowe pt. ”Kolęda cicho płynie…”. W tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością goście: zastępca burmistrza – Pan Dariusz Miernik, inspektor ds.oświaty- Pani Beata Kaszuba, emerytowana dyrektor przedszkola – Zofia Dulęba oraz Rodzice. Przedszkolaki z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzały swoje role, prezentowały umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Niewątpliwie stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Podczas występów na twarzach Rodziców zauważyć można było nie tylko uśmiech, radość ale i wzruszenie.  Było anielsko, radośnie, wzruszająco …. po prostu pięknie! Na zakończenie Jasełek głos zabrała Pani dyrektor Grażyna Milanowicz, dziękując za wspaniały występ oraz składając wszystkim świąteczne życzenia. Po wspólnym kolędowaniu spotkaliśmy się w swoich grupach, aby przełamać się opłatkiem, złożyć życzenia i usiąść do tradycyjnego wigilijnego poczęstunku.

Jasełka w wykonaniu grupy Delfinki i Skrzaty

Wigilia w grupie Żabki