Dzisiaj jest: 6 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Judyta, Jan, Jurand
piątek, 22 grudzień 2023 23:43

Dekorowanie pierniczków

Smerfy i Delfinki dekorują pierniczki

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w dniu 21 grudnia grupa Smerfy i Delfinki z wielką radością rozpoczęła ozdabianie pierniczków. Na stołach pojawił się lukier oraz kolorowe ozdoby i posypki, które pomogły dzieciom w samodzielnym dekorowaniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. A w sali unosił się wspaniały aromat korzennych przypraw, który wprawił wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój. Słodkie pierniczki ozdobią stoły wigilijne w domach przedszkolaków.

Grupa Delfinki