Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
środa, 27 grudzień 2023 22:36

Rozstrzygniecie konkursu plastycznego

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Na początku grudnia 4-5-latki z naszego przedszkola pod czujnym okiem swoich Pań wzięły udział w konkursie plastycznym „Papierowa, przestrzenna ozdoba świąteczna” zorganizowanym przez Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica”. Celem konkursu było min. kultywowanie tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, stworzenie uczestnikom mozliwości prezentacji własnych dokonań twórczych. Naszą placówkę reprezentowały: Alicja Łakomiec, Hania Adamska oraz cała grupa Delfinki, Julia Lisowska, Alicja Kostępska oraz grupa Skrzaty, Jagoda Gładyś z grupy Żabki oraz Paulinka Miernik z grupy Tygryski. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że II miejsce w kategorii Przedszkole zajęła Hania Adamska z grupy Delfinki. A nagrody specjalne otrzymały Skrzaty i Delfinki za swoje prace grupowe. Komisja konkursowa zwracała uwagę na kreatywność oraz różnorodność zastosowanych technik plastycznych. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim biorącym udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów. Nagrody dla laureatów zostaną wręczone podczas Koncertu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w dniu 21 stycznia 2024 r.