Dzisiaj jest: 3 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja
środa, 24 styczeń 2024 07:26

Zimowe zabawy na sniegu

Zimowe zabawy w grupie Delfinki i Żabki

"Zima, zima za oknami,
bawcie się dzieciaki z nami..."

W dn. 22 stycznia wykorzystując słoneczną, zimową aurę przedszkolaki z grupy IV i VI postanowiły wraz z Paniami pobawić się na śniegu w przedszkolnym ogrodzie. Dzieci ubrane w ciepłe kombinezony aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Z zapałem lepiły bałwana, robiły "aniołki" na śniegu, zjeżdżaały na sankach oraz rzucały się śnieżkami. Było wesoło i radośnie. Pogoda była trochę mroźna, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo dzieci wiedzą, że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem wróciliśmy do przedszkola na ciepły posiłek.

Grupa Delfinki

Grupa Żabki