Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
czwartek, 25 styczeń 2024 20:29

Przedszkole dla WOŚP

Tradycją naszego przedszkola jest udział w charytatywnej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kilka dni przed finałem przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola aktywnie włączyli się w przygotowania do organizacji kiermaszu. Starszaki wraz ze swoimi paniami piekły kolorowe pierniczki. Średniaki  przygotowały czekoladowe muffiny. Panie kucharki zrobiły pyszne, słodkie bezy. Dzieci przyniosły do przedszkola produkty niezbędne do wypieków. W przedszkolu roznosił się piękny zapach korzennych pierniczków, czekoladowego ciasta i bezy. Dzieci poznały przepis na piernikowe ciasteczka i muffinki. Pomagały w przygotowaniu ciasta. Samodzielnie wykrawały różne kształty ciastek, nakładały ciasto do foremek, ozdabiały wypieki słodkim lukrem i kolorowymi posypkami. Najmłodsze przedszkolaki wraz ze swoimi paniami przygotowały loterię fantową z pięknymi pluszakami. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji produktów do wypieków oraz za dary w postaci pluszowych maskotek. Pomaganie jest dziecinnie proste.