Dzisiaj jest: 3 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja
poniedziałek, 29 styczeń 2024 21:40

32 Finał WOŚP w przedszkolu

Nasze przedszkole przyłączyło się do zbiórki 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki było: „Płuca po pandemii" środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu "do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych". Dzięki wspólnemu zaangażowaniu do przedszkolnej puszki WOŚP udało się zebrać 3445,62 zł. Serdecznie dziękujemy naszym przedszkolakom i ich Rodzicom, a także pracownikom przedszkola za hojne wsparcie szczytnej inicjatywy. Warto wspomnieć, że poprzez działalność charytatywną kształtujemy w dzieciach świadomość tego, jak istotne jest pomaganie drugiemu człowiekowi, pokazujemy, iż czasem niewielki nasz gest, dla innych może mieć ogromne znaczenie.