Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
wtorek, 06 luty 2024 20:23

Bibliusiowe czytanki

Bibliusiowe czytanki na wesołe poranki

5 lutego nasze przedszkole wzięło  udział  w kolejnym spotkaniu on- line  z cyklu "Bibliusiowe czytanki na wesołe poranki" zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. W. Gombrowicza w Kielcach. Przewodnikiem po świecie książki była para aktorów Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. (w rolach Bibliusia i Woluminki). Dzieci z zaciekawieniem słuchały bajki ” Gucio się zakochuje”, której tematem przewodnim była miłość.
Spotkanie dostarczyło dzieciom niezapomnianych wrażeń i przyczyniło  się do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych.