Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
piątek, 09 luty 2024 10:20

Bal Karnawałowy ,,W dżungli"

Ach, co to był za bal...

Aby tradycji stało się za dość, 1 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy pod hasłem "W dżungli". Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu przeżyć i radości. Już od rana dzieci wesoło bawiły się w swoich przepięknych strojach. Rozpoznać było je bardzo trudno. Na sali, która zmieniła się w dżunglę pełną dzikich zwierząt były tańce, konkursy, zagadki, z którymi dzieci poradziły sobie znakomicie. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, tańców afrykańskich oraz przebojów znanych dzieciom. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i dżunglowej atmosferze. Po balu każda grupa wesołym pociągiem pojechała na swoją salę, gdzie czekały kulinarne niespodzianki w postaci słodkiego poczęstunku. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - Pszczółki, Smerfy, Tygryski

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - Delfinki, Skrzaty, Żabki