Dzisiaj jest: 4 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika
środa, 28 luty 2024 22:01

Poznański Teatr Aktora

Przedstawienie Poznańskiego Teatru Aktora

We wtorek 27 lutego przedszkolaki wybrały się do Suchedniowskiego Ośrodka Kultury „Kuźnica”, aby obejrzeć spektakl pt. ”Przygody Kota” w wykonaniu Poznańskiego Teatru Aktora. Wszyscy z zapartym tchem oglądali doskonałą grę aktorów. Cała scenografia, kostiumy oraz autorska muzyka były dopełnieniem wspaniałej „kociej’ przygody. Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. A przygody Bonifacego i Filemona przekonały dzieci, że ludzie z różnych pokoleń mogą się od siebie wiele nauczyć. Na koniec aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.