Dzisiaj jest: 28 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł
środa, 20 marzec 2024 17:18

Wizyta Delfinków w Szkole Podstawowej nr 3

19 marca na zaproszenie Pani Dyrektor Renaty Wikło  udaliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 3. Celem wizyty było poznanie szkolnej przestrzeni,  wybranych sal i pomieszczeń. Wielką niespodziankę przygotowali uczniowie z kl. 7 pod czujnym okiem Pani Beaty Gołębiowskiej, którzy zaprosili nas na lekcję doświadczeń i eksperymentów. Nie zabrakło również młodszych klas ze swoim występem w postaci upominku muzycznego. Uczniowie podarowali Delfinkom własnoręcznie wykonane pisanki. Przedszkolaki mogły zasiąć w szkolnych ławkach, aby poczuć sie jak prawdziwi uczniowie. Odwiedziliśmy także zerówkowiczów oraz salę Pani Katarzyny Piwowarczyk - mamy Zosi, która uczy w szkole j.angielskiego. Pani Kasia sprawdziła umiejętności przedszkolaków w zakresie podstawowych słówek z angielskiego, następnie nauczyła  dzieci piosenki  z pokazywaniem. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, Nauczycielom oraz Uczniom za miłe przyjęcie, ciekawe zajęcia oraz słodkości i naklejki. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie przedszkolaków z uczniami pomoże i ułatwi im przekroczenie progu już we wrześniu!