Dzisiaj jest: 28 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł
piątek, 22 marzec 2024 22:00

Filharmonia Świętokrzyska

20 marca w naszym przedszkolu odbył się kameralny koncert muzyków z Filharmonii Świętokrzyskiej pt. "Wierszowanki, rymowanki." Dzieci miały okazję usłyszeć muzyczne wersje znanych wierszy J. Tuwima, J. Brzechwy i M. Konopnickiej np. "Kaczka Dziwaczka", „Idzie Grześ przez wieś”, "Żuraw i czapla". Ciekawe aranżacje dostarczyły dzieciom wiele uśmiechu i radości. Muzyczną podróż zakończyliśmy zabawą muzyczno – ruchową do piosenki „Mucha w mucholocie” a wszystko z towarzyszeniem pianina i śpiewu solistki.