Dzisiaj jest: 28 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł
poniedziałek, 25 marzec 2024 19:28

Przygotowania Skrzatów do kiermaszu

Przygotowania do kiermaszu Wielkanocnego u Skrzatów

Przygotowania do kiermaszu Wielkanocnego w grupie Skrzatów już ruszyły! Pracę dzieci rozłożyły na kilka etapów. Na początku robiliśmy masę solną – dzieci mieszały i zagniatały składniki, następnie formowaliśmy z masy odpowiednie kształty. Gdy nasze formy odpowiednio wyschły na naszych przedszkolnych parapetach, dzieci zabrały się za kolejny etap, czyli malowanie! Po ponownym wyschnięciu przyszedł czas na ostatni już etap, czyli ozdabianie za pomocą kolorowych piórek, czerwonego papieru i mazaków. Po zakończonej pracy kulki masy solnej zamieniły się w przepiękne wielkanocne kurczaczki!