Dzisiaj jest: 30 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna, Jakub
piątek, 29 marzec 2024 14:38

Rozstrzygniecie konkursu plastycznego

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Na początku marca przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym „Baranek, zajączek czy kurczaczek?" zorganizowanym przez Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica”. Celem konkursu było min. kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi, tworzenie różnych przestrzennych kompozycji z wykorzystaniem ciekawych i nowatorskich technik artystycznych. Naszą placówkę reprezentowały: Basia Barańska, Otylia Michta, Tymon Garbala, Marcelina Groszkiewicz oraz cała grupa ,,Delfinki”, Julia Lisowska, Alicja Kostępska, Cezary Michalski, Iga Szmidt, Diana Bendiuh oraz cała grupa ,,Skrzaty”, Paulinka Miernik, Inga Sitarska z grupy ,,Tygryski”, Zosia Odelska, Liliana Kostępska z grupy ,,Pszczólki”, Alicja Jaworska z grupy ,,Żabki”. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że I miejsce w kategorii Przedszkole zajęła Roma Korytowska oraz II miejsce Julia Lisowska z grupy ,,Skrzaty” oraz Tymon Garbala z grupy ,,Delfinki”, III miejsce Inga Sitarska z grupy ,,Tygryski”. Nagrody specjalne otrzymały Skrzaty, Delfinki, Tygryski, Żabki, Pszczółki za swoje prace grupowe. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim biorącym udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów. Organizatorzy wszystkich wyżej wymienionych uczestników konkursu serdecznie zapraszają do SOK "Kuźnica" po odbiór nagród rzeczowych od dnia 9 kwietnia 2024 r.