Dzisiaj jest: 5 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Irena, Waldemar, Iryda
czwartek, 25 kwiecień 2024 19:50

Tańczę dla zdrowia 2024

Tańczę dla zdrowia

Już po raz kolejny nasze przedszkole wzięło udział w akcji zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Głównym celem przedsięwzięcia jest promowanie zdrowia oraz zdrowego stylu życia wśród przedszkolaków. W dniu 25 kwietnia wszystkie grupy przedszkolne uczestniczyły w zajęciach ruchowo - tanecznych. Dzieci najmłodsze wykonały taniec do piosenki „Ręce prosto”, średniaki do swojego tańca włączyły elementy aerobiku, a starszaki wspólnie zatańczyły taniec integracyjny -Belgijka. Ruchu nigdy za wiele, a więc z ogromną radością dołączyliśmy do tej akcji.