Dzisiaj jest: 26 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł
poniedziałek, 03 czerwiec 2024 21:13

Dzień Sportu

29 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Dzień Sportu”. Pogoda dopisała więc całe wydarzenie odbyło się na świeżym powietrzu. Rozpoczęto od powitania wszystkich obecnych, następnie przypomniano zasady fair play w sporcie. Na początek należało się rozgrzać by nikt nie doznał kontuzji. Rozgrzewkę poprowadziła dla nas mama Wojtusia- pani Monika Ptak- Korbacz. Kiedy już wszyscy byli gotowi nadszedł czas na konkurencje sportowe. Najmłodsi zmierzyli się z celowaniem woreczkami do kosza, średniaki toczyły piłkę slalomem, natomiast najstarsze przedszkolaki miały za zadanie skoki w workach. Wszyscy wykonali powierzone zadania bardzo dokładnie i z wielkim zaangażowaniem. Oprócz konkurencji sportowych na dzieci czekało wiele zabaw ruchowych. Na koniec pani dyrektor pogratulowała wszystkim przedszkolakom i wręczyła dyplomy dla każdej z grup. Tego dnia wszyscy dobrze się bawili pamiętają, że sport to nie tylko aktywność fizyczna ale także sposób na zdrowy styl życia i lepszą kondycję.