Dzisiaj jest: 1 Wrzesień 2024    |    Imieniny obchodzą: Bronisława, Bronisz, Idzi - Witamy po wakacjach !!!
piątek, 28 czerwiec 2024 21:37

Pożegnanie starszaków

Uroczyste pożegnanie starszaków

20 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci z najstarszych grup. Na uroczystej gali obecna była inspektor ds. oświaty Pani Beata Kaszuba, dyrektor przedszkola Grażyna Milanowicz  oraz Rodzice i najbliżsi starszaków z grupy Delfinki, Skrzaty i Żabki. Absolwenci rozpoczęli swój program artystyczny, tradycyjnie od tańca polonez. Następnie artyści poprzez recytacje wierszy i piosenek okolicznościowych żegnali się z przedszkolem, nauczycielami oraz z młodszymi przedszkolakami. Średniacy również przygotowali wiersze udzielając rad swoim starszym kolegom odchodzącym z przedszkola. Po części artystycznej Pani Dyrektor złożyła podziękowania Rodzicom za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w działania na rzecz przedszkola.  Rodzice otrzymali pamiątkowe podziękowania oraz medale „Przyjaciela Przedszkola”. Przedstawiciele Rady Rodziców Pani Aleksandra Błasiak i Pani Paulina Duda w swoim przemówieniu  podziękowały za efektywne działania służące osiąganiu wspólnego celu – dobra naszych dzieci. Następnie wszystkie grupy udały się go ogrodu przedszkolnego, gdzie dzieci otrzymały dyplomy, nagrody książkowe i upominki. Uroczystość zakończyliśmy wspólnymi zdjęciami, degustacją tortu oraz poczęstunkiem. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by po wakacjach rozpocząć naukę w szkole. Życzymy im wiele radości i sukcesów. Powodzenia!