Dzisiaj jest: 1 Wrzesień 2024    |    Imieniny obchodzą: Bronisława, Bronisz, Idzi - Witamy po wakacjach !!!
piątek, 28 czerwiec 2024 22:19

Wieczorek filmowy na pożegnanie

Wieczorek filmowy na pożegnanie w grupie Skrzatów i Żabek

27 czerwca w naszym przedszkolu odbył się wieczorek filmowy w którym udział brały dzieci z grup Skrzaty i Żabki. Spotkanie rozpoczęło się od powitania piosenką. Dalej odbyło się kilka zabaw ruchowych. Wiele radości i uśmiechu wywołały wyścigi gąsienic oraz zabawy z hula-hop. Kolejną atrakcją była pizza na zamówienie, którą dzieci zjadły ze smakiem. Zwieńczeniem spotkania było oglądanie bajki „Zaczarowany ołówek”. Jak kino to obowiązkowo musiał być popcorn, który umilił seans. Dzieci opuszczały przedszkole radosne i zadowolone.