Dzisiaj jest: 26 Październik 2024    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Lucjana, Łucjana
wtorek, 17 wrzesień 2024 21:05

Międzynarodowy Dzień Kropki

W poniedziałek 16 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Była to wspaniała okazja, aby zachęcić dzieci  do kreatywności, pomysłowości, odwagi i twórczej zabawy. Tego dnia nasze gry i zabawy w każdej grupie wypełnione były kolorowymi kropkami. Dzieci poprzez różnorodne działania i  zabawy współpracowały ze sobą oraz nabierały odwagi by pokonywać własne trudności. Podczas tworzenia prac plastycznych przedszkolaki przekonały się również, że prawdziwym artystom można się stać dzięki jednej małej kropce. Na zakończenie wesołych zabaw dzieci uwieczniły swój dobry nastrój w kropeczkowej foto-ramce i kolorowych zdjęciach. To wyjątkowe święto dostarczyło pozytywnych przeżyć wszystkim młodszym i starszym przedszkolakom.

Grupa Pszczółki

Grupa Skrzaty