Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
wtorek, 22 listopad 2016 20:04

Piłka nożna w przedszkolu

W ramach prowadzonej współpracy z rodzicami „Rodzice – Dzieciom” gościliśmy Pana Dawida Bator (tatę Dominiki i Wiktorii) – trenera Szkółki Piłkarskiej, który  wraz z Misiem Kazek - maskotką Legii poprowadził zajęcia sportowe dla starszaków.  W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory a w szczególności piłki wykonały rozgrzewkę, pokonały tor przeszkód, strzelały gole a także rozegrały mini mecz piłki nożnej.  Prowadzony trening dał starszakom dużo radości oraz pokazał jak w sposób aktywny i ciekawy mogą spędzać swój czas wolny. Widać, że rośnie nam nowe pokolenie młodych piłkarzy. Dziękujemy Państwu Monice i Dawidowi Bator za zorganizowanie  z wielką pasją i zaangażowaniem  ciekawych zajęć sportowych.