Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Kwiecień 2020    |    Imieniny obchodzą: Wacław, Izydor, Benedykt
wtorek, 29 listopad 2016 15:36

Święto Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Kto jest dzieci przyjacielem?

Mały miś.

Kto tajemnic zna tak wiele?

Mały miś.

Miś, choć mały, choć nieśmiały

wielkie serce w sobie ma.

Pocieszyciel doskonały,

każdy misia swego ma.

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z suchedniowskiego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta stało się już  tradycją. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszowym przyjacielem – Misiem. Miłą niespodzianką były odwiedziny Misia Kudłatka, który od samego rana witał dzieci, rozmawiał i bawił się z nimi. Przedszkolaki uczestniczyły także we wspólnej zabawie, podczas której prezentowały swoje pluszaki, brały udział w różnych konkursach, bawiły się wesoło przy muzyce. Wszystko, rzecz jasna, utrzymane w „misiowym temacie”. Chętnie fotografowały się ze swoimi ulubieńcami oraz naszym specjalnym gościem Kudłatkiem. Następnie mogły oglądać bajki o misiach, które same wybrały. To był wyjątkowy dzień, pełen radości i uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Miś Kudłatek pozdrawia wszystkie przedszkolaki oraz serdecznie dziękuje Państwu Monice i Dawidowi Bator za pomoc w realizacji tego święta. Widzimy się za rok…. 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć