Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 29 Marzec 2020    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
sobota, 10 grudzień 2016 20:25

uczniowie SSP3 w przedszkolu

Odwiedziny uczniów z SSP 3

W poniedziałek 5 grudnia przedszkolaków z oddziałów I i II odwiedziły dzieci z SSP nr 3 w Suchedniowie. Byli to członkowie "Klubu Przyjaciół Książki" z opiwkunką panią Małgorzatą Rek, jak również uczniowie z klasy III a ze swoją wychowawczynią panią Ewą Bąk. "Przyjaciele Książki" czytali młodszym kolegom fragmenty utworów o tematyce zimowej. Natomiast dzieci klasy III zaprezentowały wiersze o Świętym Mikołaju. Przedszkolaki z zaciekawieniem obserwowali starszych kolegów, w większości absolwentów naszego przedszkola. 

Po występach wszyscy mieli okazję pobawić się wspólnie w sali. Starsi przypomnieli sobie dawne lata spędzone w murach naszego przedszkola. Miło wspominali minione przedszkolne czasy. 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć