Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 31 Marzec 2020    |    Imieniny obchodzą: Balbina, Beniamin, Gwidon
sobota, 17 grudzień 2016 21:00

Kartka dla Patryka

Świąteczna kartka dla chorego Patryka  

 

Młyn w Jędrowie zaprosił chętnych mieszkańców naszego miasta do wysyłania kartek świątecznych chłopcu nieuleczalnie choremu z Bydgoszczy. Patryk jest pod opieką domowego hospicjum, choroba postępuje i dlatego rzadko wychodzi z domu. Włączając się w akcję, dzieci z gr. IV miały świadomość, że ich kartka i piękne, kolorowo narysowane listy sprawią Patrykowi radość i pozwolą choć na chwilę zapomnieć o chorobie, a radosne życzenia ogrzeją dziecięce serduszko.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć