Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon
piątek, 23 grudzień 2016 22:59

warsztaty bożonarodzeniowe gr. 3

Warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami - świąteczne ozdoby

     15 grudnia kiedy zapadł już zmrok, gwarno zrobiło się w sali gr. III. Niektórzy całą rodziną przybyli na spotkanie, aby wspólnie z dziećmi wyczarować ozdoby bożonarodzeniowe. Była to okazja do bliższego poznania się, wspólnego spędzenia czasu. A przede wszystkim to czas poświęcony swoim pociechom. Zanim przystąpiliśmy do pracy nauczyliśmy się jak przyjemnie można przy dźwiękach muzyki posprzątać mieszkanie przed świętami, jak  namalować choinkę i ją udekorować. Był też czas na  układanie prezentów pod choinką - tatusiowie nawet z zamkniętymi oczami poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie. Następnie dzieci wraz z rodzicami zabrały się do wykonania choineczki, którą ozdobiły kolorowymi cekinkami, łańcuchami, gwiazdeczkami, itp. Każde dziecko starało się wykonać zadanie najpiękniej jak tylko potrafiło. Miło było popatrzeć na uśmiechnięte buzie, zadowolone z siebie. Oprócz choineczki powstały aniołki, których nie może przecież zabraknąć podczas narodzenia małego Jezuska. Na zakończenie wspólnie zaśpiewaliśmy „Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku….” Dzieci zaprezentowały jedną z pastorałek. Był to moment, kiedy wszyscy poczuliśmy klimat Świąt Bożego Narodzenia.
Dziękujemy Rodzicom i Przedszkolakom - Wesołych Świąt dla wszystkich Waszych najbliższych.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć