Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon
sobota, 24 grudzień 2016 00:16

Jasełka "Ach! co za noc!

„Ach! Co za noc!” – przedstawienie jasełek w przedszkolu

Tradycją naszego przedszkola jest przygotowywanie co roku przez dzieci z najstarszych grup, pod opieką nauczycieli, spotkania wigilijnego. Na początku artyści zaprezentowali przedstawienie jasełkowe pt: ”Ach! Co za noc!" Licznie zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historie narodzin Jezusa. Grupa aktorów, aniołki, chór gwiazdek, pasterze, zwierzęta i królowie – to wszystko złożyło się na niezwykły spektakl. Wśród tajemniczej, urokliwej scenerii dzieci z wielkim zaangażowaniem i oddaniem zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Wszyscy ulegli magii przedstawianych Jasełek i niejednej osobie zakręciła się łezka w oku. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i pastorałkami, tworzącymi ten niepowtarzalny klimat radości i refleksji nad Bożym Narodzeniem.
Nie byłoby tego wspaniałego występu, gdyby nie zaangażowanie nauczycieli,  personelu przedszkola oraz rodziców. Z całęgo serca dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i obecność. Po obejrzeniu jasełek udaliśmy się do swoich sal, aby dalej wspólnie świętować czas wigilii. Nie obyło się oczywiście bez połamania się opłatkiem, złożenia sobie życzeń oraz tradycyjnych potraw wigilijnych. Takie podniosłe chwile utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych.  Atmosfera była prawdziwie rodzinna i swiąteczna.

                                                  Zdrowych i Wesołych Świąt!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć