Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Cyprian, Olga, Benedykt
środa, 11 styczeń 2017 14:41

Wspólne kolędowanie

Wspólne kolędowanie

Dnia 6 stycznia w Święto Objawienia Pańskiego, potocznie zwanego Świętem Trzech Króli ulicami 500 miast Polski przeszedł Orszak Trzech Kroli. W naszym mieście również kilkadziesiąt osób uczestniczyło w orszaku, a po zakończeniu marszu w kościele parafialnym odbył się koncert kolęd. Nasze przedszkole reprezentowało dziewięć dziewczynek z najstarszych grup III i IV. Solistki wraz z chórkiem zaśpiewały cztery pastorałki: "Blask nad Judeą", "Złota gwiazdka", "Owieczki, cieszcie się" i "Monarchowie". Na koniec występu dzieci i rodzice zaśpiewali kolędę "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Za swoje wykonanie otrzymały gromkie brawa oraz słodycze. Słowa podziękowania i zachwytu wyraził ks. Wojciech Marchewka, mówiąc, że któż najlepiej odda cześć Małemu Jezuskowi, jeśli nie dzieci, swoim śpiewem i spontanicznością.
Serdecznie dziękujemy nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, babciom, dziadkom za zaangażowanie, poświęcony czas i wspólne kolędowanie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć