Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław
wtorek, 17 styczeń 2017 20:10

Przedszkolaki i ich pierniczki dla WOŚP

Tradycją jest już to, że dzieci z naszego przedszkola pieką pierniczki i włączają się do akcji WOŚP. Tym razem w ramach współpracy z rodzicami w gr. IV  do pomocy zaprosiliśmy mamę Wiktorka – panią Agnieszkę. Wyrabianiem ciasta zajął się sam Wiktorek, a mama tylko czuwała nam odpowiednim doborem składników. Gotowe i rozwałkowane ciasto ucieszyło wszystkich przedszkolaków, którzy z wielką chęcią zabrali się za wykrawanie serc. Gdy pierniczki były już upieczone, przyszła pora na ich dekorowanie. Sprawiło to dzieciom również ogromną radość. Każdy z wielkim zaangażowaniem ozdabiał swoje serduczka lukrem, a także kolorowymi posypkami.
Dziękujemy Pani Agnieszce za poświęcony czas i wspólne warsztaty cukiernicze.