Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Cyprian, Olga, Benedykt
wtorek, 17 styczeń 2017 20:33

Starszaki na WOŚP

Starszaki na 25. finale WOŚP

W niedzielę 15.01 dzieci z grupy III oraz IV wzięły udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej POmocy. To już 25 finał tego szlachetnego przedsięwzięcia. W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Przedszkolaki pod opieką swoich pań zaprezentowały przybyłej publiczności swoje umiejętnosci taneczne. W barwnych koszulkach, z ogromnym zaangażowaniem wykonały taniec nowoczesny otrzymując gromkie brawa. Dodatkowo Panie nauczycielki zapraszały do zakupu losów, własnoręcznie pieczonych przez dzieci pierników oraz dekoracji świątecznych.
Dzięki takim wydarzeniom uświadamiamy najmłodszym, że okazywanie pomocy innym jest niezwykle istotne, gdyż niewielkie rzeczy mogą dla kogoś znaczyć bardzo wiele.  Dzięujemy wszystkim dzieciom, ich rodzicom, pracownikom przedszkola za włączenie się w akcję WOŚP.

Zapraszamy do obejrzenia  galerii zdjęć