Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar
czwartek, 26 styczeń 2017 19:33

bezpieczne ferie zimowe

Bezpieczne ferie zimowe

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w naszym przedszkolu gościliśmy policjantów z Komisariatu Policji w Suchedniowie st. asp. Krzysztofa Berusa oraz mł. asp. Mariusza Kamińskiego. Opowiedzieli o tym, jak bezpiecznie można spędzić czas wolny od codziennych zajęć i obowiązków. Dzieci dowiedziały się przede wszystkim, w jaki sposób chronić swoje zdrowie w czasie zimy i mrozów, gdzie można bezpiecznie jeździć na sankach, nartach i łyżwach, gdzie zorganizować kulig tak, aby był świetną zabawą dla wszystkich, co należy zrobić w sytuacji zagrożenia. Przypomnieliśmy wszystkie numery alarmowe do odpowiednich służb ratowniczych. Panowie przestrzegali przed niebezpieczeństwem rozmawiania z obcymi, a także uwrażliwiali na konieczność noszenia elementów odblaskowych, które sprawiaja, że piesi są lepiej widoczni na drodze. Wielką frajdą okazała się możliwość samodzielnego sprawdzenia działania kajdanek oraz "lizaka" policyjnego.

Życząc udanego zimowego wypoczynku, obdarowali wszystkie przedszkolaki właśnie odblaskami. My również, korzystajac z okazji, życzymy wszystkim naszym wychowankom oraz ich rodzicom, rodzeństwu zdrowego, bezpiecznego i radosnego spędzenia ferii zimowych.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć