Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar
sobota, 28 styczeń 2017 19:53

bak karnawałowy

W karnawale, w karnawale

Nie siedzimy w domu wcale…

Karnawał w pełni, a wraz z nim bale i zabawy karnawałowe. Jak co roku, tak i teraz w czwartek 26 stycznia, w suchedniowskim przedszkolu bawiliśmy się na „Karnawałowym balu maskowym”. Od wczesnych godzin przedpołudniowych rozbrzmiewały dźwięki muzyki granej przez Panią Małgosię Bialik. Najpierw bawiły się dzieci z oddziałów najmłodszych, a następnie swój czas na radosne harce miały „starszaki”. Niezbędnym rekwizytem stroju każdego uczestnika balu była maska. Zaraz po rozpoczęciu zabawy przez Pani ą Dyrektor wszyscy mieli okazję zaprezentować się w pięknym kolorowym stroju. Na balu pojawiły się m.in. księżniczki, spidermani, elfy, wróżki, biedronki, supermani oraz wiele innych postaci. Na wszystkie dzieci, oprócz tańców, czekały także konkursy i wesołe zabawy, w których mogły zabłysnąć sprytem, zwinnością oraz szybkością. Nie zapomnieliśmy również o rodzicach, którzy towarzyszyli swoim pociechom na balu. Oni również mieli swoje przysłowiowe „pięć minut” i mogli wziąć udział w przygotowanych dla siebie zabawach.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Bialik za uprzyjemnianie nam czasu podczas zabawy.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. I, II, V

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. III, IV, VI