Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Dominika, Teresa
czwartek, 16 luty 2017 23:11

Z górki na pazurki

Z górki na pazurki

Korzystając ze słonecznej zimowej pogody z radością wybraliśmy się na sanki do ogrodu przedszkolnego. Dzieci wyposażone w ślizgi, jabłuszka i sanki z uśmiechem na ustach raźno kroczyły do ogrodu.  Choć górka nie była zbyt duża, przedszkolaki bawiły się wspaniale. Podczas zjazdów starszaki wydawały okrzyki radości i zachwytu.  Nie zabrakło wydeptywania śladów, odbijania aniołków oraz bitwy na śnieżki. Czas zimowych zabaw na śniegu szybko minął, zobaczcie sami jak było fajnie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć