Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar
czwartek, 23 luty 2017 22:09

Rodzice Dzieciom

„Rodzice – dzieciom” zajęcia taneczne z mamą Kuby

         22 lutego grupa III gościła mamę Kubusia, która przeprowadziła zajęcia taneczno-ruchowe. Pani Ania pracuje jako instruktor tańca i przygotowała dla dzieci kilka układów tanecznych. Na samym początku była muzyczna rozgrzewka, żywiołowe rytmy od razu porwały dzieci do tańca. Następnie przedszkolaki uczyły się kroków i układu do znanego przeboju „Tamta dziewczyna” oraz piosenki afrykańskiej. Każdy cierpliwie powtarzał figury pokazywane przez mamę Kuby i starał się dać z siebie wszystko. Taniec to radość i przyjemność, wszyscy bawili się znakomicie a przy tym trochę się zmęczyli. Na koniec zajęć pani Ania wręczyła dzieciom naklejki z napisem „Jestem mistrzem tańca” i inne upominki.

 Dziękujemy mamie Kubusia za poświęcony czas i znakomitą zabawę.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć