Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon
niedziela, 12 marzec 2017 19:52

Dzień Kobiet w przedszkolu

Dzień Kobiet w przedszkolu

8 marca obchodzony jest Dzień Kobiet. Nasze przedszkolaki także świętowały,  chłopcy nie zapomnieli o dziewczynkach i paniach z naszego przedszkola i zrobili dziewczynkom niespodziankę.  W każdej grupie najmłodsi przedstawiciele płci męskiej złożyli  życzenia dziewczynkom, podarowali drobne upominki, kwiaty i słodkości. Na dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni: byli  uczynni, serdeczni i bardzo pomocni: pełnili dyżury, sprzątali w kącikach tematycznych, odnosili kubeczki na tacę po posiłkach itp. Po prostu dziewczyny czuły się jak księżniczki.  Dziękujemy jeszcze raz za piękne życzenia, kwiaty, promienny uśmiech i mile spędzony dzień.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć