Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 29 Lipiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Marta, Olaf, Flora
czwartek, 23 marzec 2017 16:51

Przedszkolaki witają wiosnę

Przedszkolaki witają wiosnę

Jak co roku pierwszy dzień wiosny w naszym przedszkolu powitaliśmy zgodnie z tradycją. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków wzbudziły same przygotowania. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wspólnie z rodzicami malowały wiosenny obraz. Efekt końcowy okazał się rewelacyjny!

21 marca natomiast obejrzały przedstawienie pt. "Powitanie wiosny" w wykonaniu nauczycielek oraz przedstawicieli grup IV, V i VI. W oczekiwaniu na przybycie Pani Wiosny, w rolę której wcieliła się Pani Monika Kamionka, dzieci zapoznały się ze zwiastunami wiosennymi: bocianem, biedronką, jaskółką, żabkami, motylkami, kwiatami. Wspólnie bawiliśmy się przy wesołych piosenkach wiosennych. Rozwiązywaliśmy także zagadki przygotowane przez naszego Gościa specjalnego. 

Po uroczystościach w przedszkolu, w barwnym korowodzie udaliśmy się nad rzekę Kamionkę, gdzie głośno i bez żalu pożegnaliśmy zimową pannę - Marzannę, a gromkimi brawami powitaliśmy zieloną Wiosenkę. Do przedszkola dzieci wróciły z zielonym gaikiem w radosnych nastrojach. Wszyscy też mamy nadzieję oraz liczymy na to, iż wiosna zagości już u nas na dobre. 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć