Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 29 Lipiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Marta, Olaf, Flora
wtorek, 04 kwiecień 2017 21:49

Rodzice Dzieciom

Książka uczy, bawi, wychowuje

W ramach realizowanej tematyki dotyczącej książek oraz ich przekazu i znaczenia dla każdego z nas, na poniedziałkowych zajęciach w grupie V gościła mama Marysi. Pani Małgorzata na co dzień pracuje w Bibliotece Publicznej w Kielcach. Z chęcią przyjęła zaproszenie uczestnictwa w naszych zajęciach. Na rozpoczęcie zajęć zaproponowała dzieciom zabawę w wyobraźnię, a następnie zaprezentowała książkę, gdzie podczas oglądania dzieci musiały uruchomić swoją wyobraźnię. W dalszej części zajęć mieliśmy okazję przekonać się, jak wiele jest różnych rodzajów książek, od encyklopedii, poprzez książki przyrodnicze, książki dla dzieci młodszych i starszych, książki z obrazkami i bez obrazków. Dzieci miały okazję do wykazania się wiedzą na temat znajomości baśni. Dowiedziały się również co znaczy szanować książki oraz jak o nie dbać, by służyły jak najdłużej. Były to bardzo interesujące zajęcia.

Dziękujemy Pani Małgosi za poświęcony naszym przedszkolakom czas i przeprowadzenie pouczającej lekcji.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć