Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Iwony, Sabiny, Wincentego
niedziela, 09 kwiecień 2017 16:49

Dbamy o zdrowie - spotkanie z pracownikiem Sanepidu

"Dbamy o zdrowie" - spotkanie z pracownikiem Sanepidu

W piątek 7 kwietnia dzieci z grup III i IV spotkały się z panią Kingą Janus, pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Skarżysku –Kamiennej. Zaproszony gość przeprowadził z przedszkolakami pogadankę na temat zdrowego stylu życia. Prelegentka zachęcała dzieci do uprawiania sportu, aktywnego spędzania czasu wolnego. Przypomniała nam również o zdrowych produktach dla naszego organizmu. Dzieci wykazały się dużą wiedzą dotyczącą tematu spotkania,  chętnie odpowiadały na zadawane pytania, rozwiązywały zagadki. Spotkanie to było dla nich podsumowaniem tygodniowych zajęć edukacyjnych poświęconych temu zagadnieniu, które zdali na szóstkę. Serdecznie dziękujemy pani Kindze za przekazanie i utrwalenie wiadomości na temat prawidłowych nawyków higienicznych i postaw prozdrowotnych.